درباره شرکت

شرکت شیمیایی پارس­ سولفیت با هدف تامین بخشی از مواد شیمیایی مورد نیاز کشور در سال ۱۳۶۷ تاسیس و در مرداد ماه سال ۱۳۷۷ در شهر صنعتی کاوه افتتاح گردید. فعالیت این شرکت با تولید سالیانه بیش از ۸۰۰۰ تن محصولات سولفیتی شامل سدیم ­سولفیت، سدیم­ متابی­ سولفیت و سدیم ­سولفیت­ کاتالیست آغاز گردیده و ارائه محصولاتی با کیفیت های مطابق با استاندارد­های بین ­المللی زمینه­ رقابت این فرآورده ها با محصولات تولیدی شرکت­های مطرح جهان را ایجاد و موجبات استقبال گسترده مصرف­ کنندگان داخلی و خارجی از این محصولات را فرآهم نموده است.

در ادامه فعالیت­ها این شرکت به منظور تولید محصولات سیلیکاتی منطبق بر استانداردهای بین­ المللی، در سال ۱۳۷۹ مبادرت به اخذ موافقت اصولی مربوطه نموده و در این راستا انواعی از محصولات سیلیکاتی با کیفیت مطلوب و با ظرفیت ۱۱۰۰۰۰ تن در سال در سبد محصولات این مجموعه قرار گرفته است. تلاش متعهدانه اعضای این خانواده زمینه توسعه و معرفی محصول راهبردی سدیم کوسیلیکات به عنوان جایگزین طیف گسترده  ای از مواد گران­ قیمت وارداتی در صنایع مختلف کشور خصوصا صنعت کاشی و سرامیک را فرآهم نموده و تولید سالیانه ۶۰۰۰۰ تن از این محصول موجبات رفع نیازهای این حوزه گردیده است.

مجموعه پارس سولفیت اکنون به عنوان بزرگ­ترین مجموعه تولیدی محصولات سولفیتی و سیلیکاتی در ایران شناخته شده و با تلاشی مبتنی بر تخصص و با برخورداری از امکانات پیشرفته تولیدی و تحقیقاتی رسیدن به آرمان­های خویش که تولید محصولات نوین با بالاترین سطح کیفی و رفع نیازهای کشور می ­باشد را متعهدانه سرلوحه فعالیت خود قرار داده تا همواره به شعار خویش “کار ما، افتخار ما” وفادار بماند.

کاتالوگ شرکت پارس سولفیت


پارس سولفیت، سدیم متابی سولفیت، سدیم سولفیت، سدیم سولفیت کاتالیست، روانساز سرامیک، سدیم کوسیلیکات، سدیم سیلیکات، پودر شوینده، متابی سولفیت سدیم، سولفیت سدیم، سیلیکات سدیم، کوسیلیکات، دفلوکولنت، آب شیشه.