PS234-4

%da%a9%d9%88%d8%b3%db%8c%d9%84%db%8c%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d8%b4%d9%88%db%8c%d9%86%d8%af%d9%87

شرکت شیمیایی پارس سولفیت انواع متنوعی از PS234 را تولید می کند که بخشی از آنها به عنوان builder در فرمولاسیون شوینده استفاده میشوند. PS234-4 (مخصوص پودر لباسشویی ) نوعی پیشرفته از این builder هاست که در ساخت نسل جدید پودرهای شوینده مورد استفاده قرار میگیرد.
این محصول پودری شکل: سفید رنگ,با دانه بندی مناسب و یکنواخت و با سرعت انحلال بالاست که در دانسیته های مختلف قابل ارائه بوده و به سبب کیفیت بالا به خوبی توسط مصرف کننده پذیرفته شده است.
با توجه به اینکه درروشهای جدید شستشو, دما , میزان آب مصرفی و تعداد سیکلهای شستشو کاهش یافته بنابراین نیاز به اجزایی در پودر شوینده هست که کاملا قابل حل در آب باشند. PS234 قابلیت انحلال بسیار مناسبی دارد به گونه ای که تهیهء محلول آن به هر غلظتی, در آب ˚C 40 ,در کمتر از ۱ دقیقه امکان پذیر می باشد علاوه بر این قابلیت دارای مزایای مهم دیگری نیز می باشد.که عبارتند از:

  1.  با کنترل میزان یونهای کلسیم و منیزیم (CBC-MgBC) سختی آب شستشو را کم کرده و آن را نرم می کند.( زئولیت معمولا در حذف سختی های کلسیمی فعال عملکرده اما حذف سختی های منیزیمی بوسیله آن با راندمان پایین همراه است .استفاده از این ماده به عنوان به دام اندازندهء مناسب سختی های منیزیمی در کنار زئولیت به عنوان حذف کننده سختی  کلسیمی,حذف سختی آب شستشو و در نتیجه عملکرد بهینهء پودرهای شوینده را به همراه دارد)
  2. دارای خاصیت بافری بوده و pH قلیایی محلول شستشو را در ضمن پروسه پاک کنندگی حفظ می کند.
  3. از رسوب مجدد ذرات چرک بر روی الیاف پارچه ممانعت می نمایند.
  4. میزان کارایی و راندمان عملکرد surfactant  ها را با کاهش در میزان کشش سطحی افزایش می دهد.
  5. وجود این محصول در پودر شوینده سبب کاهش استفاده از builder های فسفاتی شده, که این امر با توجه به زیانهایی که مواد فسفاتی به سیستم های زیستی وارد میکنند کمک شایانی به حفظ محیط زیست می نماید.
  6. سبب جلوگیری از وقوع خوردگی در دستگاه های شوینده می گردد.

دریافت برگه آنالیز

دریافت فایل MSDS