معرفی شرکت

شرکت شیمیایی پارس سولفیت با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا به عنوان بزرگترین مجموعه تولیدی محصولات سولفیتی و سیلیکاتی در ایران مطرح بوده و با اتکا به کادر متخصص و لابراتوارهای مجهز تحقیقاتی و کنترل کیفیت مفتخر به تولید محصولاتی نوین و با کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی می باشد. این شرکت با هدف تامین بخشی از مواد شیمیایی مورد نیاز کشور در سال ۱۳۶۷ تاسیس و در مرداد ماه سال ۱۳۷۷ در شهر صنعتی کاوه افتتاح گردید. فعالیت این مجموعه با تولید سالیانه بیش از ۸۰۰۰ تن محصولات سولفیتی شامل سدیم سولفیت، سدیم متابی سولفیت و سدیم سولفیت کاتالیست آغاز گردیده و ارائه محصولاتی با کیفیت های مطابق با استانداردهای بین المللی زمینه رقابت این فرآورده ها با محصولات تولیدی شرکتهای مطرح جهان را ایجاد و موجبات استقبال گسترده مصرف کنندگان داخلی و خارجی را فرآهم نموده است. در ادامه فعالیتها این شرکت به منظور تولید محصولات سیلیکاتی منطبق بر استانداردهای بین المللی، در سال ۱۳۷۹ مبادرت به اخذ موافقت اصولی مربوطه نموده و در این راستا انواعی از محصولات سیلیکاتی با کیفیت مطلوب و با ظرفیت ۱۱۰۰۰۰ تن در سال در سبد محصولات این مجموعه قرار گرفته است. تلاش متعهدانه اعضای این خانواده زمینه توسعه و معرفی محصول راهبردی سدیم کوسیلیکات به عنوان جایگزین طیف گسترده ای از مواد گران قیمت وارداتی در صنایع مختلف کشور خصوصا صنعت کاشی و سرامیک را فرآهم نموده و تولید سالیانه ۶۰۰۰۰ تن از این محصول موجب رفع نیازهای این حوزه گردیده است.
مجموعه پارس سولفیت اکنون به عنوان بزرگترین مجموعه تولیدی محصولات سولفیتی و سیلیکاتی در ایران شناخته شده و با تلاشی مبتنی بر تخصص و با برخورداری از امکانات پیشرفته تولیدی و تحقیقاتی رسیدن به آرمانهای خویش که تولید محصولات نوین با بالاترین سطح کیفی و رفع نیازهای کشور می باشد را متعهدانه سرلوحه فعالیت خود قرار داده تا همواره به شعار خویش “کار ما، افتخار ما” وفادار بماند.


پارس سولفیت، سدیم متابی سولفیت، سدیم سولفیت، سدیم سولفیت کاتالیست، روانساز سرامیک، سدیم کوسیلیکات، سدیم سیلیکات، پودر شوینده، متابی سولفیت سدیم، سولفیت سدیم، سیلیکات سدیم، کوسیلیکات، دفلوکولنت، آب شیشه.